Hakkımızda

  • Blog Header Image

Coşkunay Savunma, 1985 yılında Ostim de 200 m2  kapalı alan da  hizmet vermeye başladı. Hızla artan müşteri potansiyeline, zamanında cevap verebilmek için çalışma alanını 600m2 lik alana çıkardı.

Gelişen pazar ekonomisi ve hızla değişen teknolojik faktörler, firmamızı daha da büyümeye teşvik etti ve 3500 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 6000 m2 lik fabrikamızı 2010 yılı başlarında hizmetinize sunmuştur.

Farkındalığımızı, geniş  kapasitemizle, teknolojik gelişim ve zengin ürün yelpazemizle siz değerli müşterilerimize sunmak için tüm girişimlerimizle yürütmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ve ticari ahlakı ilke edinen firmamız, gelişen teknolojik değişikliklere uyum sağlayarak, profosyonel atılımlar göstermektedir. Kaliteli ürün imalatında, temel ölçüm kontrolleri, malzeme uygunluk testleri ve en önemlisi tasarım ve rehabilite çalışmlarıyla vizyonumuza yeni bir soluk getirmiştir.

Araç zırh sistemlerinde  ar-ge çalışmalarıyla , en doğru seçimi yapmak,  gelişen ürün yelpazelerimizden faydalanarak çalışmalarımızı daha da zengin hale getirmek birinci öncelikli amaçlarımızdandır.

Siz değerli müşterilireimizin isteklerini önemseyerek,  istenilern özellikte, doğru  zamanda, uygun değerlerde, kalite güven ve sağlamlık prensipleri dahilinde uygululamaktayız.